"Цар је го" а "Враг је однио шалу"
Сви знају да је "цар го" али, тек када то саопшти Бранислава Милекић, Додикова алфа и омега електроенергетских ресурса, онда се зна да је "враг однио шалу".
Република Српска 25.02.2015 | 18:54
Иако је власт колико јуче негирала могућност поскупљења електричне енергије, након данашњег, не тако честог обраћања јавности Милекићеве, јасно је да ће услиједити нови атак на ионако празне новчанике грађана Републике Српске.
Након свих катаклизми које су им се десиле, након прошлогодишњих поплава које су понајвише коштале исте те грађане, од којих се неће дуго опоравити - директорка Електропривреде је затражила разумијевање за неразумну намјеру: поскупљење је наводно добрим дијелом покушај компензације вишемилионских штета које је претрпјела Електропривреда Српске?!
Народни демократски покрет поставља питање - ко ће грађанима и на који начин надокнадити штету која је вишеструко већа од штете у Електропривреди?
Ко ће надокнадити штету за вишегодишњу крађу електричне енергије која се мјери стотинама милиона? Ко ће санирати погубне посљедице непотизма и рођачко-пријатељских веза у овом јавном предузећу које су обнародовале пљачку јавних добара невиђених размјера?
То су питања на која грађани Републике Српске очекују одговор, али неспособна и корумпирана власт СНСД-а се много не обазире на потребе оних који су им указали повјерење на прошлогодишњим изборима...
Народни демократски покрет
Коментари / 21
Оставите коментарОпозиција
25.02.2015 18:04Сад слусам Браниславу Милекиц и Петра Ђокица. Као да не зивимо у истој дрзави.
ОДГОВОРИТЕМИРНА ЛУКА
25.02.2015 18:13НАРОДЕ ПОКРЕНИ СЕ ИСЦУПАСЕ ДУСУ
ОДГОВОРИТЕЂода
25.02.2015 21:00Народ наш је одавно навикао на ону-Ћути и трпи,тако да ништа више изгледа га не може покренути!
Штета
26.02.2015 07:18Ако и дупло поскупе струју, не могу наплаћати све које су запослили. Па у електродистрибуцији, ако устанеш са столице, неко ти заузме мјесто. Немају гдје да сједе, а камоли шта да раде толики људи!
ВРС РВИ
25.02.2015 18:26Како неће поскупити? У Фочи је буквално дупло више радника у Електродистрибуцији а дупло мање становника! Крајње је вријеме да се ово растјера!
ОДГОВОРИТЕмики
25.02.2015 18:51Па немојте ви о корупцији. Вас истакнути цлан је главни за инвалидске пензије - провјерено.
ОДГОВОРИТЕцар
25.02.2015 19:12није цар го ми смо голи обицни народ
ОДГОВОРИТЕпредсједнице
25.02.2015 19:12Ви не знате ниста о овом поскупљењу???!!!!
ОДГОВОРИТЕзељка
25.02.2015 19:23Папци це све да плате.
ОДГОВОРИТЕБрод
25.02.2015 19:33ТО НАРОД ГЛАСАО, ПОВЕЋАЈ БАРЕМ 50%.
ОДГОВОРИТЕЕЛ БН
25.02.2015 20:49Волимо те Златане , навијају у Француској .
ОДГОВОРИТЕхамовић
25.02.2015 20:57Све приходе које оствари Електропривреда они покраду кроз приватне фирме које раде за ту Електропривреду по троструко вишим цијенама. Поједоше и земљу и камење. Проклети идиоти их опет изгласаше.
ОДГОВОРИТЕИзбор
25.02.2015 21:01Избору си били скору. Изабрали сте ову власт. Ста сада хоцете? Сада пссссст.
ОДГОВОРИТЕКрими дрекавац
26.02.2015 01:24Миле сатра сиротињу. Нека кад су те изабрали.
ОДГОВОРИТЕРеалитиц
26.02.2015 05:22Драги моји грађани. Имали сте прилику на прошлим изборима да изгласате барем некакав вид промјена, или набоље или нагоре. Промјена је промјена. Међутим, превагнула су повећања пензија од 1% (не знам шта је добро у томе ако неко има пензију 150 КМ а повећана му пензија за 1%!!!), убацивање љекова на листу лијекова који се не плаћају, и сл. Већина читалаца, уз поштовање свих, није ни изашла на изборе да да свој глас. Шта сад очекујете. РС је ушла у процес из којег нема повратка. Докле ће владајућа гарнитура моћи да подиже кредите од ММФ-а да плаћа рате на претходне кредите, а и даје плату гломазној администрацији? Зељкица и Дјокић причају у развоју о изградњи школа, па ја не знам какву сам ја школу завршио, јел то значи да није било школа код нас док их није СНСД изградио? Е драги моји, изгласали сте и биће све горе и горе. Поздрав свима и СРЕТНО!
ОДГОВОРИТЕтеско нама
26.02.2015 05:30ВЛАСТ КОЈА ИМА ОВАКАВ НАРОД, НЕ ТРЕБА ДА БРИНЕ ЗА СВОЈУ БУДУЦНОСТ!!
ОДГОВОРИТЕауслендер
26.02.2015 06:05Кукају да нема Срба у Федерацији , још мало па их неће бити ни у РС.К укају бијела куга, Срби изумиру ко народ не треба нам бијела куга почео је се народ убијати од глади и још горе безнађа. До краја мандата ове власти повећаће се само гробља а број становника смањити на трећину. Не требају нам већи непријатељи од нас самих и наше власти (џелата).
ОДГОВОРИТЕМилојко
26.02.2015 06:19Након поскупљења струје, слиједе остала поскупљења. Изабрали сте, трпите.
ОДГОВОРИТЕмиломир
26.02.2015 06:23Ово све треба на јурити го...вом мотком срам их било.
ОДГОВОРИТЕРадован
26.02.2015 06:48У Електробијељини има 70% запослених који не раде апсолутно ништа.
ОДГОВОРИТЕбиба
26.02.2015 06:51Браво Миле дали сте им по 50 КМ и обецавали послове по Истоцном Сарајеву,сад им и козу згули то су и тразили.
ОДГОВОРИТЕ