ЛЕ: Вукови добили Краснодар у Русији

Фудбалери Волфсбурга отворили су треће коло Лиге Европе победом над Краснодаром у гостима са 2:4 у оквиру групе Х.

Фудбал 23.10.2014 | 20:50

Немачки "вукови" су до предности дошли у финишу првог полувремена аутоголом Гранквиста који је желео да спречи Олића да дође до лопте на метар од небрањене мреже, а на самом почетку другог Де Брујне је удвостручио вођство Волфсбурга прецизним ударцем искоса са десне стране.

Наду Краснодару вратио је Гранквист у 51. минуту из пенала који је скривио Налду играјући руком у свом казненом простору, али је Луиз Густаво 13 минута касније са дистанце сјајним шутем послао лопту под пречку за 1:3

Де Брујне је у 80. минуту оверио победу Волфсбурга, а пораз руског тима ублажио је Ахмедов у самом финишу.