Лига 1: Трио на челу каравана

Фудбалери Пари Сен Жермена играли су 1:1 на свом терену са Олимпиком из Лиона у последњем мечу шестог кола Лиге 1.

Фудбал 22.09.2014 | 19:15

‘Свеци’ су тако већ четврти пут ове сезоне остали без победе, па су пропустили прилику да се Олимпику из Марсеја, Бордоу и Сент Етјену примакну на само бод заостатка.

Лион је, с друге стране, дошао до седмог бода и тренутно заузима 12. позицију на табели.

Парижане је Кавани довео у вођство на “Парку принчева” у 20. минуту, али је гостима бод донео Умтити у 84. минуту.

Недељни програм у Лиги 1 обележила је и друга победа Монака, пошто су ‘Кнежеви’ на свом терену победили Генган са 1:0. Једини гол на утакмици постигао је Дирар у 38. минуту.

Сент Етјен је раније током дана такође минималним резултатом победио Ланс на гостовању и дошао је до поделе чела табеле са 13 бодова. Тријумф гостима донео је Лемон у 82. минуту.

Једини преостали дуел одигран у недељу, између Лила и Монпељеа, завршен је без голова.