Додиков сестрић Вицо Зељковић одушевљен игром фудбалера БиХ

Предсједник Фудбалског савеза Босне и Херцеговине Вицо Зељковић поново се огласио након што је репрезентација БиХ званично изборили нокаут фазу Свјетског првенства.

Република Српска 25.06.2026 | 16:25
Додиков сестрић Вицо Зељковић одушевљен игром фудбалера БиХ

"Историја је исписана. Репрезентација Босне и Херцеговине по први пут се пласирала у елиминациону фазу Свјетског првенства. Оно што је годинама изгледало тако далеко и недостижно, данас је постало стварност. Историјски успјех који је остварен исписан је великим словима", напиао је Зељковић на свом Фацебоок профилу.

Ово је, како је навео, успјех цијелог бх. фудбала.

"Успјех који припада свим генерацијама играча који су носили овај дрес, тренерима, радницима у клубовима и свима који су вјеровали да наш фудбал припада фудбалском врху. 

Искрене честитке нашим репрезентативцима и капитену, селектору и његовом стручном штабу, директору репрезентације, потпредсједницима Савеза, члановима Извршног одбора, администрацији Савеза и свима који су својим радом, знањем и посвећеношћу допринијели овом историјском успјеху", навео је Зељковић и додао:

"Данас славимо фудбалску историју коју смо заједно исписали. Након што смо подигли ниво домаћих такмичења, унаприједили инфраструктуру и остварили историјске успјехе наших клубова кроз пласмане Зрињског и Борца у групне фазе УЕФА такмичења, данас смо остварили оно највеће што репрезентативни фудбал може донијети – историјски пласман репрезентације Босне и Херцеговине у елиминациону фазу Свјетског првенства.

"Исто тако, имамо јасну визију, план и правце развоја бх. фудбала у годинама које долазе", поручио је Вицо Зељковић, иначе сестрић Милорада Додика.

Новим пласманом у шеснаестину финала Свјетског првенства, фудбалска репрезентација БиХ инкасирала је 40 милиона марака у касу фудбалског савеза који води управо Зељковић.

(БН) Фото: Фацебоок 

Коментари / 38

Оставите коментар
Name

Ја мислим

25.06.2026 16:52

Ако И'ма даидзиних Гена омрсице брке

ОДГОВОРИТЕ
Name

Срамота

25.06.2026 17:32

Као сваки издајник.

Name

Истина и лаз

25.06.2026 20:59

Да ли је Вицковиц упознат о инциденту на утакмици са Катарон када је група муслиманских навијаца окрузила навијаца БиХ са заставом Србије,отели му заставу и погазили и цовјека отјерали.Да ли је вријеме да се Срби конацно повуку из заједницких иституција или це мозда Додик и Горицу да постави за пресједницу Рукометне зенске репрезентације.

Name

Ре лаз

26.06.2026 06:43

Да ли си ти упознат да си насјео на монтирану причу србијански портала? Чињеница јесте да је један неодговорни навијач отео српску заставу једној навијачици и покушао је окренути наопако, као провокацију. Онда је дошло до онога што се види на снимку, када је група тражила да врати заставу навијачици, а он глумио мангупа. Зато су му је и отели и гле чуда вратили заставу навијачици, која је са истом наставила бодрити Босну. Појест ће те мржња, изнутра...

Name

Лили

26.06.2026 07:00

@истинаилаз Нису могли отјерати никога јер је осигурање на нивоу и није дозвољено хулигqнство као у глупој Европи А сто се заставе тице,треба писати Фифи сакупљати потписе И објаснити да је Ратна застава недопустива

Name

Бранко

26.06.2026 07:56

Срби или паре... наравно паре

Name

Ре истина и ЛАЗ

26.06.2026 08:40

Тако токсицно лажеш да просирис мржњу и јад а спорт претвориос у национализам. Болестан си цовјеце

Name

Реално

26.06.2026 11:16

Вицо има свој став и карактер. Није улизица. Зна гдје родјен. Гдје гот одес свугдје си странац а у Босни бесанац

Name

Х

25.06.2026 16:52

За кога додо навија . Нема му пара од тога навијања .

ОДГОВОРИТЕ
Name

Горан

25.06.2026 16:59

Замјерит це ти ујко 😂 Али неце кад се паре узимају

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре Горан

25.06.2026 18:19

Има ли то игдје на планети земљи да сестрић буде предсједник ФС а да његов ујак растура ту исту БиХ земљу и навија ПРОТИВ СКИМ ГОД да игра! То су лудаци!

Name

прц,

25.06.2026 17:03

Сад це он предлозити Додика за помоцног тренера задузеног за крадју.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ђорђе

25.06.2026 17:07

А шта каже ујко?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Весна

25.06.2026 17:08

ОН је то што јесте а Додик свим силама против.. Шта је ту истина а шта лаж!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре Весна

25.06.2026 17:28

Па Додик га је ту и ставио!

Name

Халф

25.06.2026 18:13

Јасно је да је додиг лажов.Прије србовања био је Босанац и радо виђен у Сарајеву.Сад глуми Србина а све ради на нестанку Српске!

Name

Мишо

25.06.2026 17:08

Говно издајничко!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Све у реду

25.06.2026 17:16

Па све што је рекао је разумно и коректно. Ово је и наша репрезентација. Не можемо се више чупати да у њој нема Срба. Ето, има их чак у топ менаџменту Фудбалског савеза, репрезентације а и самих играча.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Хмм

25.06.2026 17:28

Инаце велики струцњак са искуством на терену... 🤣🤣

ОДГОВОРИТЕ
Name

00000

25.06.2026 17:28

Вицо и фудбал.Зна се колико је костало нкегово мјесто у Савезу и ко је плати.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ни псмети ни лепоте

25.06.2026 17:30

Прогрес.Како мало треба да се успије у фудбслу.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Радован

25.06.2026 17:38

Није ово ништа ненормално,такав је живот доживели ду срби и горе ствари. Он док ово говори он то и мисли он се и диви и држави и репрезентацији. Е сада да могу мртви из гробова да устану па да виде колико смо одмакли од српске државе западно од дрине и примакли се Босници. Ови чланови "државотворне странке " знају некад приговарати како нам је Жељка Пејина унука изгледа да и јесте, лавовски се бори ко ниједна Српкиња, за државотворне симболе Српства које представља. А Овај љевчанин сав се умазо Босне. Ујкино дете.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре Радован

25.06.2026 23:16

Гузили су нас и грци и римљани и турци и мађари и аустријанци и швабе, а ти си то заборавио.

Name

Паја

25.06.2026 17:48

Знаци Ујак не вјерује њега не рачунас

ОДГОВОРИТЕ
Name

Марко

25.06.2026 18:47

Прави момак! Жив био!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Пељаве

25.06.2026 19:52

Ово је и наша држава, наша репрезентација,наша химна коју је музички створио Србин из Бања Луке Шестић мислим да се презива, да смо сви били заједно, пола репрезентације Хрватске је из БиХ, гдје би нам свима заједно крај био!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

25.06.2026 21:57

Управо тако.

Name

Мајевица

26.06.2026 00:17

Да, Душан Шестић аутор је химне Босне и Херцеговине.

Name

САНИМА

25.06.2026 20:53

Па, ста? Одусевљен сам и ја и многи. И са игром Хрвата и свих осталих. Ко је нама крив сто не знамо да играмо фудбал. Чак не знамо ни да навијамо. Све смо претворили ј политику и криминал.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Безвезњак

25.06.2026 21:31

Како не играте, видиш да играте!? БиХ је и ваша земља, или је се одричете???

Name

Јоја пд

25.06.2026 21:37

Шест милионцица, биће свима МАСАЛА

ОДГОВОРИТЕ
Name

Лутак искривљеног лица

25.06.2026 21:56

Није болест све што боли.Браво БиХ.Браво Сергеј,Васиљ,Јово,Катић, Џеко,Шуњић.А ови што не воле БиХ...уживајте у својој краткодушности.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Приједорчанин М.

25.06.2026 23:12

Ма то је лажно вицино одушевљење...

Name

зељковићу

25.06.2026 23:49

шта кажеш за отимање Српске заставе међу навијачима на трибинама у 21 вијеку?!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре Зељковицу

26.06.2026 11:08

А шта кажеш на то, да се прво добро информишеш, прије него се провалиш?

Name

Јаран

26.06.2026 07:17

Исто као и миле. Пуцају од среће.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Објективно

26.06.2026 09:30

Паре су слатке. Борац зарадио 44000 долара само сто је голман Борца био у саставу репрезентације БИХ. А колико ће тек они подијелити између себе то нико не зна. Зато кажем пара врти гдје бургија неће

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ђуро

26.06.2026 15:25

Грбавог сам паре интересују, ђе гођ намирише паре ту је он главни баја, он сам глуми ово за државу БиХ, и сецесију, нејм он снаге за то он сам гледа ђе може украсти још који милион и да нас свуче у раван.

ОДГОВОРИТЕ