Sinovi Zorice Marković ne žele da vode kafanu dok je ona u rijalitiju
Pevačica Zorica Marković je nekoliko meseci pred ulazak u rijaliti otvorila kafanu, koju sinovi ne žele da vode jer ih to ne zanima, pa su ceo posao preuzela njena braća dok je ona odsutna.
Zabava 17.09.2025 | 17:10Zorica Marković se poslednjih godina posvetila ugostiteljstvu, a pre nekoliko meseci je otvorila kafanu nadomak Beograda.
Iako joj je biznis odlično krenuo i imala je veliki promet, ona je ipak odlučila da sve ostavi i uđe u "Elitu 9".
Svi su mislili da će se, dok je ona u rijalitiju, o kafani brinuti njeni naslednici Dejan i Ilija, ali je situacija ipak drugačija. Kako je Informer saznao, njih nište ne zanima u vezi maminog biznisa, pa su ceo posao preuzela njena braća.
- Dejan živi u Arilju, tamo mu se mnogo sviđa, a Ilija stalno putuje, po Rimu i Parizu najviše, a ponekad svrati i u Beograd. Oni su jako dobri i fini momci koji imaju svoje poslove i ovo ih ne zanima. Dok je Zorica u rijalitiju posao oko kafane su preuzela njena braća, koja su stalno ovde. Ilija ponekad svrati samo da vidi šta se dešava i to je to, drugi ljudi su zaduženi za posao, imamo ceo uigran tim - rekao je radnik iz kafane za Informer.

Komentari / 0
Ostavite komentar