RUS: Spartak opet počeo da brlja!

Amkar prekinuo niz Moskovljana od tri pobede.

Fudbal 22.10.2017 | 10:00
Taman su se navijači Spartaka ponadali da je njihova ekipa ušla u ozbiljnu seriju pobeda, a onda ih je Amkar vratio u realnost. Ekipa iz Perma je na stadionu Oktritje uspela da odigra bez golova i odnose kući veliki bod u meču 14. kola ruske Premijer lige.

Moskovljani jesu bili bolji rival, imali terensku inicijativu i veći broj prilika za gol, ali na kraju je to bila veoma slaba uteha domaćim navijačima.

Srpski defanzivac Marko Petković ovaj put bio je u protokolu Spartaka, ali mu trener Masimo Karera nije dao priliku da uđe u igru.

Istim rezultatom završena je i utakmica u Kazanju između Rubina i moskovskog Dinama.

Novajlija u elitnom takmičenju, Tosno, odigrao je na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Rostova. Domaćin je poveo golom Jevgenija Markova u 17. minutu posle asistencije Marka Poletanovića. Ipak, gosti su stigli do boda zahvaljujući golu Sverira Ingasona iz penala u 56. minutu.