Na magistralnom putu kod Banjaluke gori autotomobil
Na magistralnom putu u Prijakovcima kod Banjaluke gori automobil.
Republika Srpska 28.06.2026 | 14:39
Kako javljaju vozači u grupi Patrole, radari, duali.
– Oprez Prijakovci kod Mercedes servisa. Auto se zapalilo. Policija pušta traku po traku- navodi se u poruci.
Za sada nema informacija o povrijeđenima.
(Srpska info) Foto: Srpska info

Komentari / 0
Ostavite komentar