Konferencija za novinare Draška Stanivukovića (VIDEO)
Republika Srpska 26.06.2026 | 12:03
(BN) Foto: BN
Najviše komentara

Željeli bismo da Vas obavještavamo o najnovijim vijestima!
Komentari / 9
Ostavite komentarGoga
26.06.2026 12:40Sta ce sada pametno reci? Bice da je on nas spasilac. I cuj on saziva konferencije, nepismeni peevarant.
ODGOVORITEJT
26.06.2026 15:30Goga mir zašto si nerovozna nećeš više biti sekretarica.
Miroslav S.
26.06.2026 12:57Sta nam to Drasko ima za reci, svaka mu je Njegoseva, a poneka i Vukova? Sta to bi Drasko u Sarajevu na iligalnom sastanku, pod budnim okom svapskog gada? Kakav je dogovor postignut, za koliko para ce prisuti iz Srpske postati koperativni? Ovo covek tesko moze poverovati, a desava nam se, da Bakir bira sagovornike iz Srpske. Drasko postedi nas price, pametno bi bilo da cutis.
ODGOVORITEPATRIOTA 1
26.06.2026 12:59Idi kući drži tatu za rupicu i mamu za suknju da se dalje ne gubiš.
ODGOVORITEZoran
26.06.2026 13:00Ebi ga za ono sto nisi/te uradili je kriva klima I klimatske promjene, zimi sto pada snijeg i nisu očišćene ulice a ljeti sto su vrućine a nije urađena vodovodna mreža. To isto kaže i tvoj pajdaš Milan Milićević za Teslića, vlada Slovačke financirala kompletnu sanaciju odnosno novu vodovodu mrezu a sada vise problema sa vodom nego pre. Zašto? Zato što je on pola para sa svojim pajdas ima stavio u svoj dzep.
ODGOVORITELaci1966
26.06.2026 13:25Al ga muljate i lažete od koga je to B.Luka i kada oslobođena,kad ste vi okupatori sve ne Srpske civile protjerali a ne Srpske vjerske objekte porušili a tek zločine da i n pominje se sram vas bilo sa takvim govorima lažljiva bagro
ODGOVORITERadojica
26.06.2026 14:29U Repoblici Srpakoj po posljednjem popisu muslimana ima 14%. U federaciji Srba ima 2,55%. Svi pobjegli od multi-kulti tolerantne dzamahirije.
Nick
26.06.2026 13:47Da li ovaj u svrhu lične promocije,koristi "svoje pare" ili ove iz budžeta ?!
ODGOVORITERS
26.06.2026 14:17Što nisi rekao kako su za 700000km poskupili radovi oko Vrbasa u Banja Luci,što ne reče zašto pola Banja Luke nema vode itd,itd..
ODGOVORITE