Vučić i Fon der Lajen počeli tet-a-tet sastanak
- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen započeli su danas u Beogradu tet-a-tet sastanak.
Srbija 15.10.2025 | 09:10
Prethodno je Vučić ispred Palate Srbija dočekao Fon der Lajen, koja boravi u zvaničnoj poseti Srbiji.
Kako je najavljeno iz Predsedništva, nakon sastanka predviđene su izjave za medije Vučića i Fon der Lajen.
Predsednica Evropske komisije je u Beograd doputovala sinoć, nakon zvanične posete Bosni i Hercegovini.
Poslednji put Fon der Lajen je bila u Beogradu krajem oktobra prošle godine, u okviru godišnje turneje po zemljama regiona.
(Tanjug) Foto: Tanjug

Komentari / 4
Ostavite komentarIzjava za medije
15.10.2025 09:34Srbija se zaokreće, Rusija će morati dalje da se bori bez Srbije, to je neminovno i jedini mogući i ispravan put u ovom vremenu.
ODGOVORITEŽenska solidarnost
15.10.2025 09:38Nadam se da se gđa. Fon der Lajen psihički pripremila za gomilu nebuloza i priča za laku noć. Već je žalim što mora da sluša ovog patološkog lažova.
ODGOVORITERe
15.10.2025 09:51Nije ni ona ništa bolja,korumpirana do srži!
Ana
15.10.2025 09:45Fuj! Dok nam ona bude dolazila nema nam spasa!
ODGOVORITE