"Niko više ne vjeruje Dodiku, niti želi sa njim sarađivati"

Komentirajući obraćanje Milorada Dodika u NSRS, poslanik PDP-a u Predstavničkom domu PS BiH Branislav Borenović kaže da je predsjednik Srpske potpuno izgubio kredibilitet.

Republika Srpska 22.05.2025 | 13:48
"Niko više ne vjeruje Dodiku, niti želi sa njim sarađivati"

– Niti ko želi s njim sarađivati, niti ko više vjeruje njegovim riječima i obećanjima. Sto puta je prevario, sto puta je pogazio svoju riječ za ovih više od tri decenije njegove politike. Postao je irelevantan i nepoželjan u evropskim krugovima, politički izolovan, tako da njegovi pozivi za razgovore ništa ne znače, niti se iko na njih odaziva.

Ovo je najobičnija predstava za javnost u koju više ni njegovi najvjerniji režimski sljedbenici ne vjeruju. On odlazi u političku prošlost, a iza njega ostaju nered, javašluk, ogromno zaduženje i brojne afere – kaže Borenović.

Osim toga, nakon Dodika, potrebno je popravljati postojeće stanje, navodi Borenović, i vraćati povjerenje u institucije, a Republiku Srpsku učiniti boljim i pravednijim mjestom za život svih njenih građana.

(BN) Foto: BN

Komentari / 15

Ostavite komentar
Name

Malac

22.05.2025 13:56

Kako to a nekidan ste ga podrzali kad ste glasali za veto. Sram da vas bude

ODGOVORITE
Name

Hudini

22.05.2025 13:59

Pričaš šuplje priče Borenoviću!Zašto takvog dodiga spašavate već nekoliko puta,ti i tvoja tzv.opoziciona stranka?

ODGOVORITE
Name

Gospodine...

22.05.2025 14:01

Misliš ili znaš?Uvijek ima milokliza koje Laktašenko može rent-a-car za svoje pobjede!!!

ODGOVORITE
Name

Goksi

22.05.2025 14:10

Bravo Brane

ODGOVORITE
Name

Бањалука

22.05.2025 14:11

Бореновића нема дуго ал кад се јави свака му на мјесту.

ODGOVORITE
Name

Велибор БН

22.05.2025 14:12

Само наставите тако Бореновићу нема стајања, подршка из Вијељине.

ODGOVORITE
Name

Ceca

22.05.2025 14:12

Dodik je najveci problem Srpskoj i srpskom narodu.

ODGOVORITE
Name

Ma namoj

22.05.2025 14:14

A pitajte Cileta.

ODGOVORITE
Name

Miroslav

22.05.2025 14:18

Nije vazno sta govori, nego ko govori. Borenovic nas informise, politicar od "ugleda" i " postovanja". Sve dok neko prenosi njegovo blebetanje, on ce blebetati.

ODGOVORITE
Name

Petar

22.05.2025 14:29

Narod mu vjeruje, narod se pita a ne ti tupane jedan

ODGOVORITE
Name

Ау

22.05.2025 14:36

Svaka mu čast ako je to uspio, čuj 100 puta. Obično se kaže može jednom pa i dva puta, a ako to uspije i treći put taj je lud. Pa šta da kažemo za ove što ih je Dodik prevario 100 i više puta. Au, brate mili..

ODGOVORITE
Name

Vesna

22.05.2025 14:47

E moj Borenoviću.Ima ko hoće sa Dodikom,a to je Dragan Čović

ODGOVORITE
Name

mexiko

22.05.2025 14:50

Sva sreca Borenovicu pa si nam ti svijetla buducnost

ODGOVORITE
Name

Рибар

22.05.2025 14:50

"Нема проблема, има рјешења" Биће болна, али ће резултат после пар година бити евидентан. Најважнија карика је у позитивној енергији, подвлачењу црте и јасним планом за све регије и општине у Српској. Наравно, дејтонска БиХ и консензус свих српских представника у заједничким органима.

ODGOVORITE
Name

Mićo

22.05.2025 14:54

Borenoviću svi ste isti.Ti govoriš jedno a radiš drugo.Nimalo se ti ne razlikujemo od njega.Harčite narodnu muku pidmećete klipove jedni drugima izluđuje te ovaj narod.Dodik treba otići ali živi bili pa vidjeli i vi ćete potonuti na izborima.Lično.znam da si prišipetlja i dodvorica ali ni tebe baš niko ne zarezuje nizašto,osim zvizdića konakovoća i heleza i šmita.Sve vas treba izbaciti sa vlasti na čelu sa Dodikom.Zar ne shvatate da se gaadite narodu.

ODGOVORITE