Dubai čokoladica iz Turske povučena sa tržišta BiH
- Iz Agencije za bezbednost hrane BiH saopštili su danas da sa tržišta povlače čokalidice "Roso Bjanko Dubai Čokolade", poreklom iz turske.
Bosna i Hercegovina 03.03.2025 | 11:56
Odluka o povlačenju je, navodi se, doneta na osnovu prijave potrošača, a nakon što je u čokoladici pronađena prisutnog stranog tela (vijak).
Čokoladica se prodaje u samouslužnim aparatima za tople i hladne napitke sa životnim namirnicama u posedu subjekta u poslovanju s hranom Piksel d.o.o., Ćoralići bb, Cazin, prenosi Fena.
(Tanjug) Foto: Instagram

Komentari / 5
Ostavite komentarGrozda
03.03.2025 12:08Ako ko nadje kosilicu u cokoladi nek mi posalje .Ako je na struju .Nemojte onu na benzin..Turska je poznata po cidnim cokoladicama..O ceg iha prave..Ko da melju mrave.
ODGOVORITERe
03.03.2025 15:33Prave od pustacia a zna se da one imaju tvrde ljusks i normalno desi se nekad da se moze naci komadic i odma je to strano tijelo. A nasi strucnjaci neznaju sta su nasli i najlakse im je reci strano tijelo. A ti tu kosilicu sto trazis otidji u apoteku mozda ti usput daju neki lijek za sizofreniju. Lp
Fuj
03.03.2025 16:51Čokolada punjena sadržajem stočnog želudca.
Grozda
03.03.2025 16:54Ti si Re kobajag pametan .Svakom se ubacujes u rijec..Pa jebote malo ti vijak ...JG . .
ODGOVORITEPokondirene tikve
03.03.2025 23:39Jao, pa šta će sada pokondirene tikve?
ODGOVORITE