Lepa Brena hitno operisana, otkazan koncert u Zagrebu
– Regionalna muzička zvijezda Lepa Brena doživjela je sinoć nezgodu na 3. koncertu u Zagrebu, zbog čega je hitno operisana.
Region 10.12.2024 | 09:05Tokom nezgode, pjevačici je polomljena kost na nozi. Zbog toga se otkazuje večerašnji koncert u zagrebačkoj Areni.
Ona je nakon koncerta hospitalizovana, a sinoć je i operisana, javlja Blic.
Inače, ona je sinoć održala treći po redu od pet koncerata koliko je zakazala u Areni Zagreb.
Na trećem koncertu, Brena je ugostila velike zvijezde Sašu Matića i Senidah.
(Nezavisne) Foto: Extra FM
Komentari / 16
Ostavite komentarIzađe
10.12.2024 09:13Izađe joj alavost na dupe, velike zvezde prave koncerte na velikim prostorima, što ne zakupi stadion Maksimir, i napuni, ovo je alavost na nova, i one male joj snajke, sa toliko godina praviti toliko koncerata, toliko noći nastupati, koliko je dovoljno Fahreta?
ODGOVORITE????
10.12.2024 09:59Nista Nije zamjeriti. Zena Vjerovatno??? daje veliki novac od koncerta po Balkanu u humanitarne svrhe (siromasnim) u zemljama u kojim drzi koncerte a i snaja joj.
Re
10.12.2024 10:06Što si ljubomoran??? Neka nastupaju još sto godina. Pošteno rade svoj posao. Nikog nisu natjerale da ih sluša kao što to rade političari. One zaslužuju sve pohvale.
Ja
10.12.2024 09:33Pa dobro, kad ce priznat, da stari i da je dosta?! Krte kosti, od starosti, Boona Breno! Brz oporavak želim i, u penziju, savjetujem!
ODGOVORITESava
10.12.2024 13:39Tacno tako, žao mi je šta joj se desillo
Mahalusa
10.12.2024 09:37Ganja snaju da je stigne pa i prestigne baburina izandjala.
ODGOVORITEУб
10.12.2024 11:29Гледајте их и уживајте у шунду. Ја не
Realno
10.12.2024 11:53Pošteno??? Koliko državi dadoše poreza?
RAJNA
10.12.2024 09:42Mislim da se ne radi o bolesti, već da joj je šahovska tabla zabranila da dalje peva ili pjeva jer je jedna od rijetkih koja je u Zagrebu zapjevala ja sam Jugoslovenka, zajedno za svimakoji su došli da je slušaju i koji su punih duša i srca pevali i pjevali ja sam Jugoslovenka. Mislim da se neko prvo zaprepastio a onda zabrinuo mase ljudi koja tako otvoreno iskazuje ljubav prema jednoj državi u kojoj je veći nas bilo lijepo , neko se zabrinuo da bi se ponovo lijepila naljepnica YU , ponovo družilo bez pitanja kako se zoveš, a pri tome volio Bog isto onako kako se volio i u YU, jer onaj ko voli Boga on ga voli uvijek i stalno bez obzira na okolnosti, vrijeme , na modu. Brena je uspjela, pokazala je da je YU još uvijek živa u našim srcima i da se prenosi sa koljena na koljeno, šahovska tabla je odlučila, nema više koncerta i Brena je hospitalizovana, jer zaboga uz Brenu dolaze cajke iz Srbije , dolaze pjevači Grand produkcije, šta će Tomson da pjeva, zaboga otkud Breni pravo da pjeva pjesme Olivera Dragojevića, Brena je svoj život proživjela kao heroina i niko, al niko neće doseći njenu moralnu veličinu, jer ljubav prema državi u kojoj si rođen je vječna. Hvala ti Breno za hrabrost i hvala ti što si mnogima srce zagrijala.
ODGOVORITERe Rajna
10.12.2024 11:22Molimo dokaze za Vasu tvrdnju o sahovskoj tabli. Svi mi mozemo da pisemo sta hocemo, ali moramo i da stojimo iza toga sa istinskim dokazima. Mnogi od nas vole Jugoslaviju, ali to ne znaci da treba unaprijed da osudjujemo nekoga, samo da bi, eto nesto napisali. Dokazi?
POHLEPA
10.12.2024 10:03Svi pričaju, njene kolege kako je loš čovjek, pohlepna, sve joj malo Preko mrtvih do para, takva je Baba skače, pa moralo se to desiti! Samo ne razumijem Zagreb, i ko dolazi na te koncerte, pa nema više naivnih i protjeranih srba tamo.... A od njih uzima pare
ODGOVORITE€®o
10.12.2024 10:22Ee breno breno,ne možeš noge kupit ako sve ostalo možeš,što se ne preobu jadna nisu štikle više za binu,godine čine svoje koliko god se plastificirala i silikonirala,prošlo vrijeme dok si mogla u štiklama i bez njih žariti i paliti bivšu estradu lijepe Yuge.
ODGOVORITEdott
10.12.2024 10:25Smiri malo , stara si.
ODGOVORITEPenzioner
10.12.2024 10:45Lepa Brena,postala je identična presedniku RS,kao da ju je on napravio,kao bure bez dna,gladni,gladni ,nikad da se nasite gladne oči.
ODGOVORITEBosanac
10.12.2024 11:00U pripravnosti... Bitno je samo strah i napetost stvarati a?
ODGOVORITEŠljivić
10.12.2024 11:15Samo daj para, sad polako štaka
ODGOVORITE