"Nabio bih im glave na kolac"; Tviter suspendovao nalog

Tviter je trajno suspendovao nalog bivšem glavnom strategu Bele kuće Stivu Benonu nakon što je predložio da se doktoru Entoniju Faučiju odseče glava.

Svijet 06.11.2020 | 13:49
"Nabio bih im glave na kolac"; Tviter suspendovao nalog

Benon je takođe predložio da glava bude odsečena i direktoru FBI Kristoferu Vriju.

On je to rekao u video snimku objavljenom na njegovom nalozima na Fejsbuku, Jutjubu i Tviteru, prenosi CNN. Benon je lažno tvrdio da je predsednik Tramp ponovo pobedio na izborima, uprkos tome što su se glasovi i dalje brojali u nekoliko ključnih država, te rekao da bi Tramp trebalo da otpusti i Faučija i Vreja.

"Nabio bih im glave na kolac. Stavio bih ih na dva čoška Bele kuće kao upozorenje saveznim birokratama. Ili se prilagodite ili vas više nema", rekao je Benon tokom direktnog prenosa svoje emisije "Ratna soba: Pandemija".

Video je emitovan u četvrtak na njegovoj Fejsbuk stranici uživo i oko 10 sati bio dostupan i pregledan je skoro 200.000 puta pre nego što ga je Fejsbuk uklonio. Jutjub je takođe sinoć je uklonio video zbog kršenja njegove politike protiv „podsticanja na nasilje“. Tviter je rekao da je trajno suspendovao račun Benonovog podcasta "Ratna soba" zbog veličanja nasilja.

(Tanjug) 

Komentari / 8

Ostavite komentar
Name

O kod

06.11.2020 12:59

O kod ovog Benona je dolazila Cvijanovićka.Obigravala po Americi da se Burli ukinu američke sankcije.

ODGOVORITE
Name

Ma dal je moguće

06.11.2020 13:07

Pa taj čiko spada u onu plemenitu, dobronamjernu i nimalo ekstremnu grupu ljudi, za razliku od ove đubrad što nas tjera da peremo ruke!

ODGOVORITE
Name

Dragas

06.11.2020 15:45

MA DAL JE MOGUĆE,da nas treba neko tjerati da peremo ruke?

Name

Re Dragaš

06.11.2020 16:39

Ne znam druže, ali znam da neki od najobičnijeg medicinskog savjeta da nosimo maske, peremo ruke i ne kačimo se strancima na leđa čitavu teoriju napraviše,...do te mjere da bi i glave sjekli, kao što i sam vidiš.

Name

Hm

07.11.2020 08:07

Druze al nisu to najobicnije mjere i nije nikakva teorija vec praksa zavjere, a virus uzgred nije ni izolovan niti dokazan, imas rekonstrukciju virusa i logo i to je sve. Samo je u pitanju oduzimanje prava ljudima i nista vise. I nisu zarazeni vec toksifikovani a pcr test nista ne pokazuje.

Name

Aco Bileca

06.11.2020 14:42

Jel i ovo jos jedna Budaletina ,iz US-Stranka (Ujedinjena Srpska) ? Hahhaahaha...

ODGOVORITE
Name

KIKI

07.11.2020 01:09

IDIOT SA NARODNE MASE

ODGOVORITE
Name

Ljubiša

08.11.2020 10:21

Covjek je upravu 100%,ovaj fauci i još nekoliko ljudi imaju najveću zaslugu što danas imamo korona virus jer su ga oni razvili u laboratoriji.

ODGOVORITE