EP: Prvi poraz za košarkašice BiH!

Košarkašice Bosne i Hercegovine poražene su sinoć na gostovanju protiv Crne Gore u okviru 2. kola grupne faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Košarka 16.11.2017 | 07:45
Izabranice Gorana Loje nakon pobjede protiv Slovačke u prvom kolu večeras su poražene na gostovanju od Crne Gore.

Domaći tim je dosta bolje otvorio utakmicu i već nakon prve četvrtine košarkašice Crne Gore imale su prednost od 21:10.

Ipak, u drugom kvartalu bh. košarkašice su skupile redove i do odlaska na odmor uspjele da smanje zaostatak na pet poena, 37:32.

U drugom poluvremenu Crnogorke su ponovo otišle na dvocifrenu prednost i mirno privele meč kraju.

Najefikasnija u ekipi Crne Gore večeras je bila Jelena Dubljević sa 26 poena. U bh. ekipi istakla se Irena Vrančić sa deset poena.

Izvor: mondo.ba