Neprijatno je bilo slušati opravdane zvižduke naroda Miloradu Dodiku

"Neprijatno je bilo slušati opravdane uzvike naroda koji se okupio na Dugoj Njivi, a koji je naglas negodovao zašto Milorad Dodik zloupotrebljava ovakve datume za ličnu promociju, iako Republika Srpska ima legalno izabranog predsjednika."

Republika Srpska 21.06.2026 | 13:59
Neprijatno je bilo slušati opravdane zvižduke naroda Miloradu Dodiku

Rekla je ovo predsjednik Narodnog fronta, Jelena Trivić, koja je danas bila na obilježavanju 34 godine od proboja koridora.

Trivićeva je podsjetila da ovo nije prvi događaj na kojem Dodik, kako je istakla,  zloupotrebljava institucije pokušavajući da od Republike Srpske napravi privatno imanje, čime konstantno već 20 godina udara u temelje Srpske, kao da želi da ih sruši i gazi po žrtvama onih čiji su životi utkani u te temelje.

"Bilo je neprijatno i prilikom polaganja vijenaca, gdje su okupljeni borci i njihove porodice naglas pitali čega je Dodik predsjednik i zašto dezerter polaže vijenac u ime institucija, iako trenutno predstavlja samo svoju stranku", kaže Trivićeva.

On je rekla da je danas na Dugoj Njivi bila da oda poštu poginulima u velikoj akciji “Koridor života” i cvijeće položila kao predsjednik Narodnog fronta, zajedno sa svojom delegacijom, što je, kako je naglasila, mogao da uradi i Milorad Dodik.

"Ne znam da li je njemu bilo neprijatno slušati negodovanje naroda, a ako njemu nije, nama je bilo. Pitam se, dokle više, čovječe?!", upitala je Trivićeva.

(BN) Foto: BN

Komentari / 22

Ostavite komentar
Name

Karan

21.06.2026 14:18

Ne vidjeh je li uz Grbavog bio i sin mu,Gargamel??????Da i on koju progovori!!!!

ODGOVORITE
Name

Kuran

21.06.2026 15:49

A moj mali suti samo stari je baljegu

Name

Hercegovac

21.06.2026 14:33

Kad je lopov i treba da zvizde bravo tebi Jelena realno pobijedila si ga, ali je lopov i to ukrao

ODGOVORITE
Name

4 KECA

21.06.2026 15:36

Dodik je bio ta koji je ucestvovao u izdvajanju Brcko distrkta od Republike SRPSKE. To svi znaju, a najbolje Vitomir Popovic, koji je bio u Becu, kao Dodikov predstavnik.

Name

Re za pravdu

21.06.2026 14:40

To nije neprijatno Čak je prijatno za čuti jer je tako zasluženo. Da se narod ponaša normalno.

ODGOVORITE
Name

PATRIOTE

21.06.2026 15:46

DA, DA. VITO ZVANI DON VITO. SVE ZA NOVAC.

Name

....

21.06.2026 14:41

I dalje vas idiot vuče za nos, e moji Srbi, vi stvarno niste za boljega.... Šta sebi dozvoljavate.... Jel to onaj što je dozvolio Ustaško postrojavanje u Derventi, Jel to onaj što je predao Jasenovačku gradju,Jel to onaj što je švercovao u ratu, što borcima pokazuje srednji prst... Jel to onaj što sistematski uništava Republiku Srpsku.... Sram vas bilo boraca i 12 beba ni mrtvi mira nemaju...

ODGOVORITE
Name

Bijeljina za Re

21.06.2026 15:30

Ne prosipaj ti svoju demagogiju .

Name

Dexter

21.06.2026 14:41

Dezertercina,gnjida,lopov,nema rijeci u srpskom jeziku koja moze opisati ovu personu i skup lopova oko njega.

ODGOVORITE
Name

Milko

21.06.2026 14:43

Ma jel to opet Karan imao zakazano kod doktora pa nije mogao doći?

ODGOVORITE
Name

Pen

21.06.2026 14:44

Ovaj obruka narod Republike Srpske, umislio da ništa ne može bez njega. Bolje da te više ne gledamo.

ODGOVORITE
Name

Savo

21.06.2026 14:50

Organizatori skupa, Ostojic,crkva ...sbi oni stoje iza performansa ovog grbavog dezertera, koji nema ni obraza ni casti. SRAM VAS BILO BORCI I BORACKA ORGANIZACIJO, KAKO VAS NIJE SRAMOTA PORODICA POGINULIH BORACA, RANJENIH VETERANA ,KOJI SU DIJELOVE SVOGA TIJELA I KRV SVOJU OSTAVILI NA KORIDORU, A DA IM SADA DEZERTER LOPOV I RATNI PROFITER DRZI PREDAVANJA O BITKAMA I HEROJSTVU. FUUUUJ.

ODGOVORITE
Name

Maki

21.06.2026 14:59

Dok su drugi ginuli i patili Mile Ronhil je zarađivao švercom.

ODGOVORITE
Name

Biljana Udovičić

21.06.2026 14:59

Tu mi je brat poginuo ....a pogledaj hoštaplera kako se šire na grobovima najmilijih..

ODGOVORITE
Name

Pušenje

21.06.2026 15:01

Grbavi je najveći grmalj i prosta čina na balkanskoj političkoj sceni a što se obogatio to je druga priča pa nadam se kada izgubi vlast sa će neko konačno istraživati razmjere kriminala i financijskih zloupotreba koje je počinio od korištenja aviona, helikoptera, preko budžeta predsjednika, pravljenje vrtića, finansiranje Igokea, pravljenje teniskog terena, Vijadukta, Ugljevik termoelektrana, itd itd itd.

ODGOVORITE
Name

Neznam

21.06.2026 15:02

Jeli opet zapjevao?

ODGOVORITE
Name

Sramota

21.06.2026 15:04

Sramota je da boracki nije 1000 KM, sramota je da se fale za 5 KM, sramota je mnogo toga ali sto narod podrzava lopove lazove i lazne bosove .

ODGOVORITE
Name

Simo

21.06.2026 15:13

Nije on gargamel on je EL RETARDINJO

ODGOVORITE
Name

Www

21.06.2026 15:15

Jednom seronja uvjek seronja tu nema ni č od čovjeka ne može to bez dobre motke

ODGOVORITE
Name

Srbijanka

21.06.2026 15:16

Koliko hiljada dezertera ima ?????Radila sam u Kasarni i gledala kako se setaju,,električari,,vodoinstalateri,,stolari,,Lozaci kotlovnice ,Gospodnje i gospoda koji su radili u Kuhinji i tako dalje,SVI su dobili resenja da su ,,Borci prve kategorije ,,,naravno posle toga godišnji pa mesecni Boracki dodatak,,,!!;!zato PRAVI BORCI NEMAJU NISTA,,,a i NEMAJU KOME DA SE ZALE,,!!!!!!

ODGOVORITE
Name

as

21.06.2026 15:22

svi vi politicari pozicija i opozicija sram vas bilo. SLAVA SVIM BORCIMA REPUBLIKE SRPSKE sirotinja i obican narod su bili velikom vecinom na prvim udarnim linijama ratista

ODGOVORITE
Name

свака част,

21.06.2026 15:25

опозицији што је напустила и свака част свима онима који су звиждали додику.ко је он и шта хоће,није заслужио од поштеног народа ништа осим звиждање,а његови сатрапи,надам се да ће једном схватити у коликој су заблуди били гласајући за додика.додуше то је само лични интерес.

ODGOVORITE