SLS: Remi u Subotici, Čuka ubjedljiva na "Brdu"!

Ekipe Spartaka iz Subotica i Vojvodine odigrali su nerešeno 1:1 u 22. kolu Superlige Srbije.

Fudbal 13.12.2017 | 19:00
U susretu dva tima koja se nalaze u gornjem delu tabele, videli smo dobar meč, koji je na kraju zasluženo završen podelom bodova.

Domaći sastav poveo je u 11. minutu golom Stefana Hajdina. Spartak je kontrolisao ritam utakmice, međutim gosti su do izjednačenja došli pri kraju poluvremena.

Nemanja Subotić bio je strelac u 45. minutu, pa se tako na pauzu otišlo sa ovim rezultatom. U nastavku meča bilo je prilika, ali su mreže mirovale do kraja utakmice.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ubedljivo ekipu Rada sa 3:0. Izabranici trenera Lalatovića ubrzo su došli do gola, pošto su posle samo šest minuta igre zatresli mrežu.

Strelac je bio Petar Bojić. Do drugog gola nije se čekalo puno, pošto je posle pola sata igre Milojević povisio na 2:0.

U drugom poluvremenu ekipa sa Banovog brda postigla je još jedan pogotak i to iz penala – Marko Docić iz penala 72. minut.

Fudbaleri Bačke pobedili su danas Zemun na svom stadionu sa 1:0, u prvoj utakmici 22. kola Super lige.

Strelac je bio Damir Čeković iz penala u 53. minutu.

Bačka posle pobede zauzima 13. mesto na tabeli srpskog prvenstva sa 21 bodom, koliko ima i Zemun koji je mesto iznad.