Prva liga RS: Borčeva mašina "melje"!

Banjalučani na Gradskom stadionu slavili protiv Podrinja iz Janje 2:1 i najbližeg pratioca ostavili na 20 bodova zaostatka!

Fudbal 21.05.2017 | 11:15
Uprkos odavno osiguranoj tituli, banjalučki Borac nastavlja da "melje" rivale u Prvoj ligi Republike Srpske.

U sedmom kolu Lige za šampiona, "crveno-plavi" na Gradskom stadionu savladali su Podrinje 2:1 i tako prednost ispred rivala iz Janje povećali na impresivnih 20 bodova!

Do nove pobjede Borac su golovima vodili Petar Kunić u 49. i Siniša Radoja u 74. minutu. Konačan rezultat u 82. minutu sa "bijele tačke" postavio je Dejan Vučić.

Neuspjeh Janjaraca nije uspjela da iskoristi Drina, koja je sa Tekstilcem Kort u Derventi odigrala bez pogodaka. Rudar Prijedor slavio je u gostima protiv Kozare 1:0.