POR: Benfika se opet provukla sa Boavištom!

Živkovićeva asistencija za kraj! Navijači Benfike se više radovali bodu nego osvojenoj tituli! Domaćin je možda zaslužio i više od remija, jer je silno želeo veliki skalp, ali može u potpunosti da bude zadovoljan kompletnom sezonom i plasmanom na odličnu devetu poziciju Primeire.

Fudbal 21.05.2017 | 10:30
Benfka je odigrala 2:2 u Portu protiv Boaviste, a do boda je stigla golom mladog Branimira Kalaice u 90. minutu, kojem je prethodio fenomenalan korner bivše igrača Partizana Andrije Živkovića.

Srpski vezista je na terenu proveo svih 90 minuta, ali novi-stari šampion je loše otvorio utakmicu, gubio sa 2:0 do 71. minuta, ali je onda pojačao gas i golovima Mitroglua i Kalaice izbegao poraz.

Zanimljiv je način na koji su navijači Benfike dočekali izjednačujući gol u Portu, jer su mu se radovali gotovo više nego golovima koji su doneli šampionski trofej na Luž.

Domaćin je možda zaslužio i više od remija, jer je silno želeo veliki skalp, ali može u potpunosti da bude zadovoljan kompletnom sezonom i plasmanom na odličnu devetu poziciju Primeire.